Dr.Digital
Virtuální klinika

Díky zdravotní péči od Dr.Digital máte své zdraví pod maximální kontrolou. Jsme s vámi v pravidelném kontaktu a pomocí certifikovaných zdravotních přístrojů monitorujeme vaše životní funkce.

Dr.Digital
Virtuální klinika

Díky zdravotní péči od Dr.Digital máte své zdraví pod maximální kontrolou. Jsme s vámi v pravidelném kontaktu a pomocí certifikovaných zdravotních přístrojů monitorujeme vaše životní funkce.

Objednat

Kolik služba Dr.Digital stojí?

Dr. Digital
prevence set

Kompletní program prevence s nejmodernější službou Dr.Digital a asistencí zdravotních profesionálů

Doporučená délka účasti v programu Dr.Digital je 12 měsíců.

Objednat
3 500,-2 500,-/měsíc
Akce Dr. Digital
  • Akce platí při objednávce preventivního programu s platbou za 1. čtvrtletí.
  • Akční cena 2500 Kč / měsíčně zahrnuje měřící přístroj i tablet pro měření.
  • Program prevence můžete zakoupit za zvýhodněných podmínek i na delší dobu.
Zahrnuje set tabletu a přístroje v hodnotě 14 000,- Kč
martina-dvorakova
jan-palla
mudr-dvorak

MUDr. Marek Dvořák, MBA, PhD.

Kompletní
péče na dálku

Díky kontinuální analýze dat o vašem zdraví, získává kvalifikovaný zdravotnický personál informace, se kterými dále pracuje. Pro vás, i pro vaše lékaře budete mít k dispozici podrobné reporty se všemi důležitými informacemi o zdravotním stavu. Díky tomu bude péče o vaše zdraví daleko efektivnější.

FAQ

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Budu mít kontakt s opravdovým lékařem?

Ano – jádrem této služby je tým vyškolených profesionálů ve zdravotnictví. Náš tým je sestaven z atestovaných lékařů různých oborů a zdravotních sester nebo záchranářů.

 

Když si objednám službu Dr. Digital, musím měnit svého lékaře?

Vaše lékaře samozřejmě měnit nemusíte. Služba funguje jako nadstavba k běžně poskytované zdravotní péči. S vaším lékářem budou naši lékaři rádi spolupracovat. Poskyteme mu všechna důležitá data, pomůžeme koordinovat Vaši péči tak aby bylo Vaše zdraví byla vždy na prvním místě.

 

V čem je Dr.Digital unikátní?

Jedná se o první službu svého druhu.

Zjednodušeně řečeno je to exkluzivní preventivní program péče o vaše zdraví na dálku. Pod dohledem týmu profesionálů s nejmodernějšími zařízeními, které jsou certifikované.

 

Jak bude vyšetření přes videohovor probíhat?

Videohovor proběhne v předem domluvený čas s jedním z našich koordinátorů zdravotní péče. Spolu proberete dosavadní zdravotní historii, současné obtíže a poté vás koordinátor vyšetří a vše patřičně zapíše a předá k finálnímu posouzení lékaři, který váš zdravotního stav zkotroluje a doporučí nejlepší možný další postup.

 

Budu se moci spojit s koordinátorem péče mimo domluvený čas?

Ano, našim zdravotníkům můžete zaslat dotaz skrze portál a oni se vám prioritně ozvou.

 

Jak předám svoje údaje z virutální kliniky mému lékaři?

Všechny zdravotní záznamy, naměřená data, i dlouhodobé trendy a statistiky jsou ukládány do Vaší zdravotní karty v portálu Virtuální klinika. Každý týden vám bude automaticky generován report s naměřenými hodnotami. Navíc každý měsíc budete mít distanční vyšetření, ze kterého vám bude vygenerován zdravotnický záznam s individuálním dopisem našeho lékaře. Svoje data z virtuální kliniky otevřete případně i pohodlně na mobilním zařízení.

Bojím se, že nezvládnu práci s tabletem a přístroji.

Veškeré vybavení je dodáváno s podrobným návodem a jeho obsluha je velmi snadná. Při vstupním videohovoru s vámi vše ještě detailně probere koordinátor péče. Případně jsou Vám naši zdravotníci k dispozici, a pomohou i s technologií.

 

Co když doma nemám počítač s kamerou a nebo internet?

Součástí základního balíčku je tablet, aby měl každý klient možnost provést standardizovaný a zabezpečený videohovor s našimi zdravotníky.

 

Můžeme službu využívat spolu s dalšími členy domácnosti?

Ano. Přístroje na měření vitálních funkcí můžete mít pro více členů domáctnosti avšak účty (osobní zdravotní karty) je potřeba mít pro každého klienta zvlášť. Podmínky pro rodinu (skupinu), jsou tvořeny na míru individuálně, v případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@drdigital.cz

 

Jsou moje údaje v bezpečí?

Ano. Veškerá zdravotnická dokumentace je šifrována a uložena dle platných evropských nařízení. Přístup k nim má pouze tým našich lékařů a zdravotnických pracovníků, kteří o vás pečují. V případě autorizace i Váš lékař, rodinný příslušník, či pověřená osoba.

 

Budete mi měnit léčbu?

Naším primárním zájmem je vaše zdraví. V případě, že by naši odborníci zjistili závažnou odchylku ve vašem léčebném plánu, můžeme léčbu změnit, – to po konzultaci s Vaším ošetřujícím lékařem, nebo specialistou.

 

Proč si mám zapisovat zdravotní deník?

Kvalita spánku, duševní pohoda, množství stresu, únava, problémy s vylučováním, chronické bolesti – toto vše jsou faktory, které závažně ovlivňují zdraví a ne vždy je jim věnována patřičná pozornost. V případě, že si začnete svá data vyplňovat, můžeme snáze odhalit skryté nebezpečí či počínající obtíže.

 

Co když mám akutní problémy?

Jsme připraveni Vám vždy pomoci, nicméně v případě závažných potíží, nebo ohrožení života volejte 155.

 

Půjde pouze o preventivní službu nebo se s Vámi mohu spojit i případě neakutního problému, který ale nezvládnu vyřešit sám doma?

Ano, v případě akutních i neakutních obtíží, které přímo neohrožují život, můžete provést konzultaci s našimi zdravotníky.

 

Platí tuto službu moje zdravotní pojišťovna?Platí tuto službu moje zdravotní pojišťovna?

Zatím ne,, tato služba není hrazena z veřejného zdravotního pojištění a každý klient si ji hradí individuálně.

 

Můžete mi napsat recept?

Ano můžeme, provozujeme vlastní ordinaci všeobecného lékařství. Avšak, jako vždy, je na zvážení lékaře, aby individálně posoudil váš současný zdravotní stav a doporučil co nejlepší možnou léčbu. V případě, že taková léčba bude vyžadovat konkrétní léky, recept vám bude zaslán. Naši lékaři nicméně nemohou zaslat předpisy na tyto konkrétní skupiny léků (BNZ, Opiáty atp.)

 

Můžete předepsat antibiotika?

Ano můžeme, ale každá léčba antibiotiky musí být opodstatněná a co nejvíce přesná. Uvědomujeme si závažnost nadužívání antibiotik a proto bude muset být jejich preskripce opodstatněná klinickým nálezem a anamnestickými údaji. Mimo antibiotik dokážeme doporučit i probiotika na míru.

 

Můžete mě objednat ke specialistovi nebo poslat žádanku na vyšetření?

V případě, že budete potřebovat konkrétní vyšetření,  zařídíme Vám přednostní návštěvu v našich partnerských zdravotních zařízeních u daných specialistů, ve vaší blízkosti. V případě, že ve Vašem regionu nemáme partnerská zařízení, najdeme Vám nejbližší speliasty a  vyšetření vám objednáme.

Kolik tato služba stojí?

Nabídku preventivní služby Dr. Digital můžete najít zde.

Jak často mohu mít online schůzku se zdravotníkem?

Naše programy garantují jednu schůzku měsíčně, která bude obsahovat kompletní vyšetření, včetně opětovné revize vašeho zdravotního stavu, obtíží, medikace atp. V případě individuálních dotazů, vám bude náš tým k dispozici skrze portál Virtuální klinika.

Jak si objednám termín hovoru?

Budete si moct vybrat dostupné volné termíny z našeho objednávkového kalendáře. tento termín se vám automaticky propíše do vašeho osobního kalendáře ve virtuální klinice. Den před samotným hovorem vám přijde SMS zpráva s upozorněním na nastávající hovor a časem jeho konání.

Může objednaný termín zrušit?

Ano, v případě, že se vám zvolený termín nehodí, můžete ho kdykoliv změnit.

Jak budu vědět, že je můj účet aktivní?

Po založení účtu se vám v nejbližší možné době ozve někdo z našeho zdravotnického týmu a domluvíme se s vámi na dalším postupu.

Máte dotaz k
Dr.Digital prevence setu?

Zanechte nám vaše kontaktní údaje a obratem vás kontaktujeme.

Dr. Digital s.r.o.

IČO: 08714606
Sídlo firmy: U kněžské louky 2125/51, 130 00 Praha
Provozovna: Dominikánská 5, 602 00, Brno-střed
Datová schránka: fr8h4q5

image/svg+xml image/svg+xml Layer 1

Máte dotaz k
Dr.Digital prevence setu?

Zanechte nám vaše kontaktní údaje a obratem vás kontaktujeme.

image/svg+xml image/svg+xml Layer 1

Vánoční akce

3 500 Kč 2 500 Kč/měsíc*

Omezená nabídka pro prvních 100 klientů

Objednat
Mám dotaz
Kontaktujte
nás