Virtuální
klinika Dr.Digital

Pomocí propracovaného systému sběru a analýzy dat se snažíme včas odhalit symptomy jakéhokoliv onemocnění.

Virituální
klinika Dr.Digital

Pomocí propracovaného systému sběru a analýzy dat se snažíme včas odhalit symptomy jakéhokoliv onemocnění.

Co dokážeme odhalit

Vysoký/nízký tlak

8 typů arytmií

Plicní onemocnění
(chopn, astma)

Podezření na poruchy
mozku a nervové soustavy

Odhalení chronických potíží

Poruchy spánku

Vývoj zdravotního stavu

Zvýšený cholesterol

Akutní boreliozy

Maligní melanom

Zdraví je to nejcennější co máme.
Investice do zdraví se vám mnohonásobně vrátí.

Ohlasy našich klientů

Díky službě Dr. Digital jsem pod stálým lékařským dohledem.
Užívám řadu léků, dlouho jsem bojovala s kolísavým tlakem ale díky pravidelnému měření a konzultacím s lékaři Dr. Digital se mi konečně daří mít svůj krevní tlak pod kontrolou.
Josef, 58 let
Hned při prvním měření mi tým Dr. Digital odhalil srdeční arytmii.
Pak už věci nabraly rychlý spád, chvíli jsem užíval medikaci na ředění krve a pak jsem podstoupil elektrickou kardioverzi. Od té doby mi srdce bije pravidelně a netvoří se v něm nebezpečné sraženiny. Tím, že mi moje EKG při každé online vizitě shlédne lékař mám jistotu, že se arytmie nevrátila.
Petr, 28 let
Pořídil jsem službu pro oba své rodiče i babičku,
ke kterým se díky své vytíženosti nedostanu tak často jak bych chtěl. Tým Dr. Digital mi stařečky kontroluje, lékař jim pokaždé zašle krásný povzbuzující dopis. Oni jsou rádi, že si můžou pravidelně pohovořit se zdravotníkem o svých trablích a zase, že mají pravidelný lékařský dohled kdyby šlo o nějaký větší průšvih.
Richard, 44 let

Jak služba Dr.Digital funguje?

1. Objednejte si balíček Dr.Digital

První krok k tomu aby se o Vás začal staral tým zdravotnických profesionálů v pohodlí Vašeho domova provedete kliknutím na tlačítko níže. Budeme Vás kontaktovat s detailními informacemi.

2. První kontakt, představení Dr.Digital

Následně Vás Vás zařadíme do programu prevence a kontaktuje Vás Koordinátor péče Dr. Digital – domluví s Vámi všechny detaily Vašeho programu péče a provede vstupní anamézu.

3. Začínáme s péčí, úvodní videohovor

Průběžně o Vás pečujeme, každý měsíc organizujeme distanční prohlídku a moniturujeme všechna data o Vašem zdraví. Zároveň máte vy i Vaši ošetřující lékaři přístup ke všem důležitým informacím o Vašem zdraví.

Virtuální klinika Dr.Digital stojí na třech pilířích

stetoscope1

Kompletní distační péče

Staráme se o Vás a o Vaše zdraví na dálku z pohodlí Vašeho domova. Pravidelně Vás monitorujeme přes Virtuální kliniku a vyhodnocujeme jakým způsobem nejlépe postupovat. Náš tým Vám pomůže řešit akutní i déle trvající zdravotní obtíže.

rate1

Monitoring vitálních funkcí

Měření vitálních parametrů pomocí moderních zdravotního prostředku z pohodlí domova. Samotné měření zvládnete sami do 5 minut – díky preventivnímu programu budete pod neustálým dohledem.

phone

Virtuáln í klinika

Virtuální klinika je unikátní platforma pro telemedicínu, která byla vytvořena doktory a odborníky. Díky ní mate vy I Vaši ošetřující lékaři vždy spolehlivý přístup ke všem informacím, které jsou důležité pro Vaši léčbu.

doctor1
doctor2
mudr-dvorak

MUDr. Marek Dvořák, MBA, PhD.

Kompletní distanční péče

Díky kontinuální analýze dat o Vašem zdraví, získává kvalifikovaný zdravotní personál informace, se kterými dále pracuje. Pro Vás, i Vaše lékaře budete mít k dispozici podrobné reporty se všemi důležitými informacemi o zdravotním stavu. Díky tomu bude péče o Vaše zdraví daleko efektivnější.

Monitoring vitálních funkcí

Pravidelným měřením Vitálních parametrů získáváme důležitá data, která analyzujeme a díky tomu můžeme zachytit onemocnění v rané fázi, nebo dokonce díky správně nastaveným preventivním opatřením zabránit jejich vzniku. Měření probíhá certifikovanými zdravotními přístroji, které splňují přísné normy.

EKG

EKG

Čas měření: 60s

Srdeční arytmie může způsobit závažné zdravotní komplikace. Pravidelným měsíčním měřením vyloučíme přítomnost fibrilace síní a snižujeme tak riziko vzniku mrtvice i dalších arytmií.

Dechová frekvence

Dechová frekvence

Čas měření: Několik málo sekund

Měřením plicních funkcí dokážeme rozpoznat například špatnou kompenzaci astmatu nebo chronické obstrukční plicní nemoci.

Krevní tlak

Krevní tlak

Čas měření: 45s

Hypertenze je jednou z nejčastějších civilizačních nemocí. Pravidelným monitoringem krevního tlaku pomáháme správně nastavit efektivní léčbu. Podporujeme spolupráci pacientů na kontrole svého zdravotního stavu a zabraňujeme vzniku komplikací - ischemická choroba srdeční, mrtvice, srdeční selhání.

Oxymetrie

Oxymetrie

Čas měření: 40s

Slouží k odhalení snížené hladiny sycení krve kyslíkem. Snížená saturace může být prvním ukazatelem blížícího se respiračního selhání, špatné funkce plic, plicní embolie, závažného zápalu plic, srdečního selhání, dekompenzace astmatu, chronické obstrukční plicní nemoci nebo např. chudokrevnosti.

Fonendoskop

Fonendoskop

Čas měření: Několik málo sekund

Díky našemu zařízení u Vás doma dokáže lékař slyšet srdce a plíce stejně, jako by Vás poslouchal fonendoskopem v ordinaci.

Laktační index,
Hladina ketonů,
Kyselina močová,
Cholesterol

Laktační index, Hladina ketonů,
Kyselina močová, Cholesterol

Čas měření: 30s

Znalost hladiny ketonů je důležitá zejména u diabetiků. Stanovením kyseliny močové dokážeme předejít dně, a s tím spojeným kloubním a dalším komplikacím.

Hladina cholesterolu je důležitým rizikovým faktorem ke vzniku kardiovaskulárních chorob. Včasným odhalením vysoké hladiny dokážeme vzniku těchto chorob zabránit nebo je účinně léčit.

Spirometrie

Spirometrie

Čas měření: 30s

Spirometrií dokážeme stanovit plicní funkce, poznat zúžení průdušek například u chronické obstrukční plicní nemoci nebo astmatu, ale také stanovit kondici plic po prodělaném onemocnění COVID-19.

Hladina glukózy

Hladina glukózy

Čas měření: 60s

Pomocí hladiny glykémie dokážeme kontrolovat správnou léčbu diabetu a odhalit toto onemocnění včas.

Váha, BMI

Váha, BMI

Čas měření: Několik málo sekund

Obezita je důležitým rizikovým faktorem a stala se civilizačním onemocněním. Náš lékař Vám pomůže s diagnostikou i sledováním Vašich úspěchů při redukci váhy.

Video ORL,
Dermatologie

Video ORL,
Dermatologie

Čas měření: Několik málo sekund

Včasné odhalení kožní choroby a aktivní pátrání po podezřelých znaménkách může zabránit vzniku a komplikacím rakoviny kůže. Můžeme Vám ale pomoci i při angíně, a to bez čekání v ordinaci.

Teplota

Teplota

Čas měření: 15s

Zvýšená teplota kromě infekčních onemocnění může nasvědčovat i jiným závažným chorobám.

Tepová
frekvence

Tepová frekvence

Čas měření: 30s

Pomalý nebo rychlý pulz může provázet určitá onemocnění srdce, štítné žlázy, horečnatá onemocnění apod.

Virtuální klinika

Virtuální klinika shromažďuje Všechny Vitální parametry na jednom místě včetně dlouhodobých grafů a trendů. Máte díky ní svůj jedinečný digitální profil zdraví, který Vám usnadní návštěvy u lékaře. V naší klinice najdete i poropracované moduly týkající se medikace, zdravotních záznamů a dalších důležitých informací pro Vás a Vaše lékaře.

virtualni-klinika

Nabízíme naše služby i pro firmy, jako benefit budoucnosti pro Vaše zaměstnance nebo pro lékaře do jejich ordinací, pro nadstandartní možnosti léčby.

Kolik služba Dr.Digital stojí?

Dr. Digital
prevence set
Kompletní program prevence s nejmodernější službou Dr. Digital a asistencí zdravotních profesionálů
2 499,-/měsíc
11 999,- Cena přístrojů - Dr. Digital Prevence SET
Odborný dohled

Pravidelné měsíční hovory s CC Dr. Digital

12x ročně preventivní prohlídka včetně komplexního měření

Doporučení a Závěry od lékaře

2nd opinion call (přední lékaři z ČR

Doktor k dispozici nonstop

Kompletní administrace zdravotních dat

Vyhledávání lékařů

Plný lékový servis

Monitoring vitálních parametrů

Možnost měření vlastním přístrojem. Vlastní zadávání hodnot do VK.

Přístup do katalogu Dr. Digital měřících přístrojů

Obsahujel licence a přístup do aplikací

Dr. Digital Prevence SET (HC03 + Tablet)

Dr. Digital VIP set (XY měřících přístrojů)

Digitální zdravotní data

Recepce

Správa zdravotní dokumentace

Kalendář pro organizaci zdravotní agendy

Zdravotní deník

Monitoring vitálních parametrů

Pilulkoid

Čekárna

Ordinace

Rozhraní pro komunikaci s personálem

Nabízíme naše služby i pro firmy, jako benefit budoucnosti pro Vaše zaměstnance nebo pro lékaře do jejich ordinací, pro nadstandartní možnosti léčby.

FAQ

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Budu mít kontakt s opravdovým lékařem?

Ano – jádrem této služby je tým vyškolených profesionálů ve zdravotnictví. Náš tým je sestaven z atestovaných lékařů různých oborů a zdravotních sester nebo záchranářů.

 

Když si objednám službu Dr. Digital, musím měnit svého lékaře?
Vaše lékaře samozřejmě měnit nemusíte. Služba funguje jako nadstavba k běžně poskytované zdravotní péči. S Vaším lékářem budeme rádi spolupracovat a poskyteme mu všechna důležitá data o naměřených hodnotách zdarma, tak aby péče o Vaše zdraví byla vždy na prvním místě.

 

V čem je Dr.Digital unikátní?

Jedná se o první službu svého druhu. Jádrem služby jsou tři pilíře:

 

Monitoring vitálních parametrů.

Odborný lékařský dohled.

Virtuální klinika a digitální zdravotní záznam.

 

Zjednodušeně řečeno je to exkluzivní program péče o Vaše zdraví na dálku pod dohledem týmu profesionálů s nejmodernějšími zařízeními, které máte k dispozici a zaměřením na prevenci.

 

Jak bude vyšetření přes videohovor probíhat?
Videohovor proběhem v předem domluvený čas s jedním z našich koordinátorů zdravotní péče, spolu proberete dosavadní zdravotní historii, současné obtíže, poté Vás koordinátor vyšetří a vše patřičně zapíše a předá k finálnímu posouzení lékaři, který Váš zdravotního stav zkotroluje a doporučí nejlepší možný další postup.

Budu se moci spojit s koordinátorem péče mimo domluvený čas?

Ano, našim kolegům můžeme zaslat dotaz emailem a oni se Vám co nejdříve ozvou s odpovědí


Jak předám svoje údaje z virutální kliniky mému lékaři?

Každý týden Vám bude generován report s naměřenými hodnotami. Navíc každý měsíc budete mít televisitu, ze které Vám bude vygenerován zdravotnický záznam doplněný o zprávu od našeho lékaře. Svoje data z virutální kliniky otevřete případně i pohodlně na mobilním zařízení.

Bojím se, že nezvládnu práci s tabletem a přístroji.

Veškeré vybavení je dodáváno s podrobným návodem a jeho obsluha je velmi snadná. Při vstupním videohovoru s Vámi vše ještě detailně probere koordinátor péče.

Co když doma nemám počítač s kamerou a nebo internet?
Součástí balíčku je tablet se SIM kartou, která má předplacený měsíční datový tarif, aby měl každý klient možnost provést videohovor s našimi zdravotníky.

 

Můžeme službu využívat spolu s dalšími členy domácnosti?

Ano. Přístroje na měření vitálních funkcí můžete mít pro více členů domáctnosti avšak účty je potřeba mít pro každého klienta zvlášť.

Jsou moje údaje v bezpečí?

Ano. Veškerá zdravotnická dokumentace je šifrována a uložena dle platných evropských nařízení. Přístup k nim má pouze tým našich lékařů a zdravotnických pracovníků, kteří o Vás pečují.

Budete mi měnit léčbu?

Naším primárním zájmem je Vaše zdraví. V případě, že by naši odborníci zjistili závažnou odchylku ve Vašem léčebném plánu, můžeme se na nejvhodnějším postupu domluvit společně s Vaším lékářem.

 

Proč si mám zapisovat zdravotní deník?
Kvalita spánku, duševní pohoda, množství stresu, únava, problémy s vylučováním, chronické bolesti – toto vše jsou faktory, které závažne ovlivňují zdraví a ne vždy je jim věnována patřičná pozornost. V případě, že si začnete svá data zapisvoat, můžeme snáze odhlait skryté nebezpečí či počínající obtíže.

 

Co když mám akutní problémy?
S akutními zdravotními obtížemi se prosím obracejte rovnou na přímou lékařskou pomoc případně v případně ohrožení života volejte 155.

 

Půjde pouze o preventivní službu nebo se s Vámi mohu spojit i případě neakutního problému, který ale nezvládnu vyřešit sám doma?
Ano, v případě neakutních obtíží, které přímo neohrožují život, můžete provést konzultaci s našimi koordinátory, kteří Vám poradí nejideálnější postup nebo Vás spojí s jedním z našich lékařů.

 

Platí tuto službu moje zdravotní pojišťovna?Platí tuto službu moje zdravotní pojišťovna?

Ne, tato služba není hrazena z veřejného zdravotního pojištění a každý klient si ji hradí individuálně.

 

Můžete mi napsat recept?
Naše služba vám negarantuje zaslání receptu. Je vždy na lékaři, aby individálně posoudil Váš současný zdravotní stav a doporučil co nejlepší možnou léčbu. V případě, že taková léčba bude vyžadovat konkrétní léky, recept Vám bude zaslán. Naši lékaři nicméně nemohou zaslat předpisy na tyto konkrétní skupiny léků (BNZ, Opiáty atp.)

 

Můžete předepsat antibiotika?
Ano můžeme, ale každá léčba antibiotiky musí být opodstatněná a co nejvíce přesná. Uvědomujeme si závažnost nadužívání antibiotik a proto bude muset být jejich preskripce opodstatněná klinickým nálezem a anamnestickými údaji.

 

Můžete mě objednat ke specialistovi nebo poslat žádanku na vyšetření?
V případě, že budete potřebovat konkrétní vyšetření jsme ochotni Vám s výběrem vhodného specialisty pomoct. Zároveň za Vás můžeme případné ambulance obvolat a vyšetření Vám objednat a tím Vám ušetřit hromadu času telefonováním.

Kolik tato služba stojí?
Veškeré nabídky plánů můžete najít (odkaz), kde si vyberete přesně dle vašich preferencí.

 

Můžu kdykoliv změnit zvolený členský plán/program?

Ano můžete, (nevím, jestli budeme mít např. roční nebo čtvrtletní členství – tam by se hodilo přemýšlet na možným vrácením poměrné částky, kdyby klient chtěl přejít na vyšší plán. V případě úplného zrušení služby dojet měsíc a pak poměrnou částku vrátit?)

 

Jak často mohu mít online schůzku se zdravotníkem?Naše programy garantují jednu schůzku měsíčně, která bude obsahovat kompletní vyšetření, včetně opětovné revize vašeho zdravotního stavu, obtíží, medikace atp. V případě individuálních dotazů, vám bude náš tým k dispozici ,vždy po předchozí domluvě.

 

Jak si objednám termín hovoru?

Budete si moct vybrat dostupné volné termíny z našeho objednávkového kalendáře. tento termín se vám automaticky propíše do vašeho osobního kalendáře ve virtuální klinice. Den před samotným hovorem Vám přijde SMS zpráva s upozorněním na nastávající hovor a časem jeho konání.

 

Může objednaný termín zrušit?
Ano, v případě, že se vám zvolený termín nehodí, můžete ho kdykoliv zrušit.

 

Jak budu vědět, že je můj účet aktivní?
Po založení účtu se Vám v nejbližší možné době ozve někdo z našeho zdravotnického týmu a domluvíme se s Vámi na dalším postupu. 

Kontakt

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat nebo nám zanechte Váš e-mail a my se Vám ozveme.

+420 123 456 789

info@drdigital.cz

Kontakt

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat, nebo nám nechte

Váš e-mail a my se ozveme.

info@drdigital.cz

Dr-Digital-no-legs
Kontaktujte
nás