Dr. Digital

Naše péče

JAK TO FUNGUJE?

Podívejte se jak služba Dr.Digital funguje v několika krocích

1.

Registrace,
objednání balíčku

Registrace na www.drdigital.cz Prvním krokem je registrace na našich stránkách a objednání balíčku, který Vám pomůžeme vybrat na základě vstupní anamnézy.

2.

První kontakt
s Dr.Digital

Při prvním kontaktu se společně domluvíme, jakým způsobem o Vás můžeme nejlépe pečovat. Založíme Vám účet, Digitální Zdravotní Kartu, přístup do Virtuální kliniky a dodáme Vám Vaše zdravotní měřicí přístroje.

3.

První videohovor,
s Care koordinátorkou

Naše Care koordinátorka Vás bude následně kontaktovat přes VIDEO hovor a ukáže Vám, jak používat měřicí přístroje, aplikace a jak se orientovat ve Virtuální klinice. Od této chvíle Vás bude kontaktovat pravidelně vždy ve Vámi zvolený čas pro pravidelná měření.

4.

Pravidelná měření,
vitálních parametrů

Princip služby je v pravidelném sbírání dat o fyzickém i psychickém stavu pacienta a jejich následné analýze. Čím častěji se budete měřit, tím více dat bude mít lékař k dispozici. Care koordinátorka bude vždy s Vámi, aby byl pro Vás celý proces co nejjednodušší.

5.

Digitální
zdravotní záznam

Na základě měření a dalších informací, které od Vás sbíráme, podrobně analyzujeme Váš zdravotní stav a všechna tato data využíváme k jedinému účelu. Tím je efektivní a špičková péče o Vaše zdraví fyzické i mentální. Každý měsíc dostanete detailní zprávu přímo od lékaře, který o Vás pečuje.

6.

Virtuální,
klinika

Virtuální klinika Dr. Digital je místo, kde máte své zdraví zcela pod kontrolou. Další možnosti a funkce, které Virtuální klinika nabízí, jdou ruku v ruce s našim cílem – exkluzivní a komplexní péče o Vaše zdraví.

jak-to-funguje
martina-dvorakova
jan-palla
mudr-dvorak

MUDr. Marek Dvořák, MBA, PhD.

Kompletní
péče na dálku

Díky kontinuální analýze dat o vašem zdraví, získává kvalifikovaný zdravotnický personál informace, se kterými dále pracuje. Pro vás, i pro vaše lékaře budete mít k dispozici podrobné reporty se všemi důležitými informacemi o zdravotním stavu. Díky tomu bude péče o vaše zdraví daleko efektivnější.

Pravidelnou péčí odhalíme

Vysoký/nízký tlak

8 typů arytmií

Plicní onemocnění
(chopn, astma)

Podezření na poruchy
mozku a nervové soustavy

Co očekávat od péče Dr.Digital?

Odhalení chronických potíží

Poruchy spánku

Vývoj zdravotního stavu

Zvýšený cholesterol

Akutní boreliozy

Maligní melanom

Zdraví je to nejcennější co máme.
Investice do zdraví se vám mnohonásobně vrátí.

Máte dotaz k
Dr.Digital prevence setu?

Zanechte nám vaše kontaktní údaje a obratem vás kontaktujeme.

Kontaktujte
nás